Drukuj

Mobilno 2022 FREE NOW startuje w czterech nowych miastach Lublinie Rzeszowie Biaymstoku i Bydgoszczy 4x3FREE NOW pod koniec stycznia wystartowała z usługą zamówienia przejazdów z kierowcą w Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku i Bydgoszczy.

 

Ekspansja FREE NOW, europejskiej Super-App mobilności miejskiej, dostępna w ponad 170 miastach europejskich, w kolejnych polskich metropoliach, to jeden z elementów umacniania pozycji marki na rynku polskim, które jest celem na 2022 rok.
W Polsce platforma dostępna jest już od 10 lat - dotychczas w 7 aglomeracjach: Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach (i GOP) oraz Łodzi. Dziś, FREE NOW otwiera się na cztery nowe polskie miasta, co daje łącznie zasięg w 11 lokalizacjach w naszym kraju.

Szansa dla szukających pracy

W pierwszym kwartale 2022 roku FREE NOW planuje zrekrutować ponad tysiąc nowych partnerskich kierowców i kierowczyń w Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku i Bydgoszczy. Dzięki współpracy z platformą, mogą oni liczyć na konkurencyjne warunki prowizyjne i atrakcyjne bonusy do każdego zlecenia przy rozpoczęciu współpracy. Na start, dla mieszkańców tych miast FREE NOW przygotowało promocję 50% taniej na każdy przejazd.

 

FREE NOWFot. materiały prasowe FREE NOW


Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce, powiedział: - Rok 2021 zakończyliśmy rekordową liczbą przejazdów i odbudowaliśmy nasz wolumen zamówień od początków pandemii. Te wyniki upewniły nas w decyzji o udostępnieniu FREE NOW w kolejnych miastach w Polsce. To bardzo obiecujące lokalizacje, w których rynek przewozów rośnie dynamicznie, a mieszkańcy coraz chętniej korzystają z aplikacji do zamawiania przejazdów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Lublina, Rzeszowa, Bydgoszczy i Białegostoku pokochają naszą usługę, bo zapewniamy wygodę, przystępne ceny znane z góry, szybkość i bezpieczeństwo. Nasz model funkcjonowania na rynku zakłada również współpracę z miastami, zwłaszcza w przekonywaniu mieszkańców o korzystaniu ze współdzielonej mobilności, na rzecz rezygnacji z posiadania własnego auta.

Auto a może hulajnoga?

Start w kolejnych polskich miastach to już drugie ważne ogłoszenie FREE NOW z początkiem 2022 roku. W ubiegłym tygodniu platforma ogłosiła bowiem integrację z Dott, dzięki czemu 7 tysięcy hulajnóg tego operatora można już wynająć i opłacić przez FREE NOW w Warszawie i Trójmieście.

 

FREE NOW pasażer

Fot..materiały prasowe FREE NOW

Obok marki TIER, to kolejny zewnętrzny operator elektrycznych hulajnóg na minuty, z którym FREE NOW podjęło w Polsce integrację, dzięki czemu platforma daje łącznie dostęp do aż ⅓ wszystkich współdzielonych jednośladów w Polsce. Długofalowa strategia platformy zakłada dalsze włączanie usług zewnętrznych operatorów współdzielonych i elektrycznych hulajnóg, skuterów, rowerów oraz carsharingu. Tym samym, FREE NOW staje się Super-App mobilności miejskiej, oferującą najszerszy wybór różnych opcji transportowych dla ponad 54 milionów użytkowników w 10 krajach Europy.

SANDRA WOJNAROWSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!