chivas 400 x 300Nie ma jednej definicji sukcesu. Nie ma też doskonałego przepisu na to, jak go osiągnąć. Ambasadorzy kampanii „Success is a blend” prowadzonej przez markę Chivas: Magdalena Cielecka, Maciej Musiał oraz Jarosław Kuźniar prowokują do poszukiwań własnych definicji.

 

Dla nich sukces to suma wielu elementów - ludzi, których spotykamy, pracy, siły charakteru, a nawet… szczęśliwych przypadków. O tych i różnych innych przykładach Jarosław Kuźniar porozmawia ze swoimi gośćmi podczas serii wywiadów wideo przeprowadzonych w ramach projektu Blended Talks.

Success is a blend

Bohaterami serii będą nie tylko ambasadorzy kampanii „Success is a blend” Magdalena Cielecka oraz Maciej Musiał. O sukcesie opowiedzą też m.in. Martyna Sztaba, zwyciężczyni ostatniej edycji konkursu Chivas Venture, skierowanego do innowacyjnych, polskich, społecznie odpowiedzialnych start-upów, dziennikarz Witold Szabłowski oraz inne inspirujące osoby.

 

chivas Blended Talks2 750 x 500


Oprócz rozmaitych osiągnięć, gości łączy jedno: podobnie jak marka Chivas, postrzegają oni sukces wielowymiarowo i rozumieją, że prowadzi do niego często bardzo wyboista droga. Co na temat sukcesu mają do powiedzenia pierwsi rozmówcy Jarosława Kuźniara?

Nie zawaham się go użyć

Inspiruje, walczy i zmienia rzeczywistość. Jako aktorka zadebiutowała na deskach Starego Teatru, jeszcze jako studentka. Lubi łamać konwenanse, emanuje z niej siła i niezależność - tak jak z wielu kobiet, w których rolę wcielała się podczas swojej wieloletniej kariery. "Nie ma co jej egzaminować, to urodzona aktorka" – wyjawiła po latach swoje uczucia nauczycielka zawodu, Maria Stebnicka, która po raz pierwszy spotkała aktorkę na egzaminie wstępnym do szkoły teatralnej. W wywiadzie inaugurującym kampanię „Success is a Blend” Magdalena Cielecka zdradziła: „(…) najciekawsze rzeczy zdarzają mi się właśnie teraz. Mam bardzo dobry czas. Nie zawaham się go użyć.”
Co odgrywa dla niej najważniejszą rolę w drodze do sukcesu? „Sukcesu nie tworzymy sami ani nie tworzymy go dla siebie. Bez innych ludzi, którzy mi w tym pomagają – od garderobianej, która przygotowuje mi kostium, przez makijażystkę, która mnie maluje, po reżysera, a przede wszystkim publiczność - mój sukces nie miałby prawa zaistnieć. Im bardziej się czymś dzielisz, tym masz tego więcej” – wyjaśniła w wywiadzie Magdalena Cielecka.

Marzenia są siłą napędową

Nie boi się mówić tego, co uważa o otaczającej go rzeczywistości. Choć pochodzi z aktorskiej rodziny, to swojej ciężkiej pracy zawdzięcza sukces i statuetki na swoim koncie, a także role w „Wiedźminie” czy serialu „1983”. Jego kariera nabiera coraz szybszego tempa, a sam Maciej Musiał przyznaje, że jest buntownikiem i marzycielem. Sądzi, że sukces w dużej mierze zależy od szczęśliwych przypadków, które spotykają nas podczas przebytej drogi. Nic dziwnego, że coraz szybciej się rozwija – nie tylko nie boi się marzyć, ale jak sam przyznaje: to marzenia są siłą napędową naszych działań. Co jest dla niego czynnikiem determinującym sukces? „Przyglądanie się cały czas sobie i temu, czego chcę. Bycie w zgodzie ze sobą i w zgodzie ze światem.” – zdradza.

 

chivas Blended Talks1 750 x 500


Sukces to bowiem nie tylko kwestia zasobności portfela – dla każdego z nas jest on czymś odmiennym. Marka Chivas w ramach projektu Blended Talks chce pokazać, że to perfekcyjna mieszanka wielu składników.
Aby dowiedzieć się, co jeszcze na temat swojego sukcesu zdradzili goście Blended Talks, oglądaj odcinki, które od 13 lutego są dostępne na portalu onet.

SANDRA WOJNAROWSKA

Fot. materiały prasowe Chivas

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!