Drukuj

wyrealme 400 x 300Smartfony realme 6, realme 6i i realme C3 zostaną oficjalnie zaprezentowane podczas pierwszej w historii wideokonferencji, 2 kwietnia. Zgodnie z mottem marki „Dare to leap” seria 6 przybywa do Europy, aby zaoferować młodym ludziom najlepszą technologię z kompletnym portfolio produktów opartych na zaawansowanej technologii 64MP Ultra Camera. 90 Hz Ultra Display.

 

realme ogłasiła oficjalne wejście do Polski i jednocześnie premierę smartfona realme 6. Oprócz realme 6, na polskim rynku pojawią się również modele realme 6i oraz realme C3.

Wideokonferencja dla bezpieczeństwa

"Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla realme podczas globalnej epidemii, dlatego postanowiliśmy zaoferować konsumentom wyjątkowe wydarzenie, które przedstawi wszystkie nowe produkty, które wprowadzamy do Polski" - Maciej Wernicki, brand manager realme w Polsce, zaprezentuje nowy flagowy smartfon realme, realme 6, podczas pierwszej w historii wideokonferencji.
Wcześniejszy flagowy produkt realme, realme 5 Pro - Quad Camera Speed Master - posiadał aparat o rozdzielczości 48 MP, stając się wyborem ze średniej półki cenowej. Teraz realme 6 łączy aparat 64 MP z ekranem o odświeżaniu 90 Hz, a taką specyfikację ciężko znaleźć wśród konkurencji..

Po sukcesie serii 5

Seria realme 5 była bardzo popularna wśród młodych ludzi, stała się wyborem dla 18 milionów użytkowników na całym świecie. Teraz realme 6 ma stać się nowym flagowcem marki, ponieważ jest najlepszym wyborem dla miłośników technologii dzięki wszystkim jego funkcjom.

 

realme6 750 x 499


realme 6 wyposażony jest w 6,5-calowy ekran Ultra Smooth z częstotliwością odświeżania 90 Hz, co zapewnia bezproblemowe i płynne wrażenia wizualne przy każdym przesunięciu ekranu. Dzięki temu, że ekran stanowi 90,5% sylwetki telefonu, realme 6 zapewnia użytkownikom najwyższą jakość obrazu. Wyświetlacz jest również pokryty Corning Gorilla Glass 3 dla jego lepszej ochrony.
realme 6 może również pochwalić się najnowszą, ultra-przejrzystą konfiguracją poczwórnego aparatu, składającą się z 64-megapikselowej kamery głównej, ultraszerokokątnego obiektywu 8MP i kąta widzenia 119° oraz obiektywu makro i czarno-białego obiektywu portretowego. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do trybu szerokokątnego, umożliwiając użytkownikom robienie bardziej oszałamiających zdjęć krajobrazów, architektury i dużych grup ludzi. Ultra-makro obiektyw pozwoli użytkownikom zbliżyć się do celu i odkryć piękno mikroświata dzięki odległości fotografowania do 4 cm.

Premiera pełnego portfolio produktów

Nie tylko realme 6 zostanie zaprezentowany 2 kwietnia - realme 6i to nowy członek rodziny telefonów z poczwórnym aparatem z serii. Jako następca realme 5i, realme 6i oferuje ogromne ulepszenia aparatu, wydajności i wyglądu. Jako pierwszy w swoim segmencie realme 6i jest wyposażony w procesor MediaTek Helio G80, który zapewni potężną i szybką wydajność zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla graczy. realme 6i uwolni swoją moc wspomagając 48-megapikselowy aparat AI Quad Camera 48MP.

 

realme6 bateria 640 x 640


Do Europy zawita również realme C3, który został wyposażony w baterię 5000 mAh, 6,52-calowy ekran HD + Mini-drop i pierwszy na świecie procesor MediaTek Helio G70, który staje się prawdziwym technologicznym potworem już na podstawowym poziomie używania. realme C3 ma szansę stać się prawdziwym hitem sprzedaży segmentu budżetowego.

Pierwszą w historii wideokonferencję z premiery smarfonów będzie można obejrzeć w czwartek 2 kwietnia (start o godzinie 10.00) na kanałach Facebook oraz YouTube.

Oficjalnie realme jest jedną z głównych marek według globalnych statystyk wysyłek smartfonów w III kwartale 2019 r., które osiągnęły 25 milionów w 2019 r., przy rocznym tempie wzrostu 808 proc. To daje realme pierwsze miejsce i tytuł najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie.

RENATA KŁOSIŃSKA

Fot. materiały prasowe realme

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!