Drukuj

autka 400 x 300Polskie marki wytwarzające oryginalne produkty dla mam i dzieci zyskały nowe miejsce w sieci, które pozwala im stanąć w jednym szeregu z uznanymi polskimi i zagranicznymi markami oraz konkurować z asortymentem sklepów w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

 

Oh!sokiddy platforma sprzedażowa działająca kompleksowo w segmencie produktów dla dzieci i mam, otwiera się na nowe marki. Z początkiem lipca uruchomiony został marketplace, którego głównym celem jest wsparcie lokalnych twórców.

Pierwszego lipca marki wytwarzające produkty dla dzieci i mam zyskały nowe miejsce, w którym mogą promować i sprzedawać swoje produkty. Marka oh!sokiddy poszerzyła swoją ofertę i uruchomiła marketplace, którego głównym celem jest pozyskanie, wsparcie i sprzedaż produktów firm lokalnych i niszowych.

Dołączyli do światowych potentatów

Platforma oh!sokiddy dostępna jest w sieci od połowy kwietnia br. Dotychczas klienci mogli wybierać z oferty firm, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku m.in. francuskiej marki Janod, amerykańskiego Skip-Hop’a, duńskiej marki Bibs czy wielu innych, których produkty są znane na całym świecie.

 

baby care e commerce 750 x 500

 

Fot. materiały prasowe Oh!sokiddy

 

Dominik Ulański - dyrektor operacyjny marki oh!sokiddy podkreśla: - Wsparcie mniejszych, polskich producentów i twórców jest naturalnym etapem rozwoju platformy, ale również uzupełnieniem oferty dla tych klientów, którzy stawiają na rodzime, mniejsze marki. Nasze doświadczenie, technologia, wiedza i możliwości pozwalają na zbudowanie swoistego pomostu pomiędzy klientami, a producentami, którzy są mniej znani od globalnych producentów. Wiele polskich marek wytwarza jakościowe i niezwykle pomysłowe produkty, ale brakuje im środków, czasu lub niezbędnego know-how, żeby mocniej zaznaczyć swoją obecność na rynku.

Jak działa Oh!sokiddy

Działającą od połowy kwietnia platformę oh!sokiddy tworzy zespół kilkunastu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze tworzenia treści, sprzedaży produktów online, działań z zakresu marketingu Internetowego, PR i logistyki.
Oh!sokiddy jest częścią portfela spółek RKKVC funduszu inwestycyjnego Venture Capital, który wspiera najciekawsze start-up'y z regionu Europy Centralnej.

RENATA KŁOSIŃSKA

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!