piwo szklanka 400 x 300Piwo Łomża Jasne otrzymało dwie złote gwiazdki za wybitny smak oraz jakość w konkursie Superior Taste Award.

 

Piwo Łomża Jasne - flagowy produkt z portfolio marki Łomża, otrzymało prestiżową nagrodę w Superior Taste Award. Dwie złote gwiazdki podkreślają wybitny smak oraz jakość.

Gwiazdki jak z Michelina

Produkty oceniane są przez niezależne jury, składające się z 200 wybitnych Szefów Kuchni i Sommelierów - opiniotwórczych liderów w dziedzinie smaku. Nagrody przyznawane są na podstawie rozbudowanej oceny sensorycznej, która nawiązuje do skali słynnego przewodnika Michelin, gdzie najlepszym lokalom przyznaje się od 1 do 3 gwiazdek.

 

lomza taste awards 800x800 jasne bottle 500 750 750

 

Fot. materiały prasowe VAN PUR S.A.

 

Dodatkowym atutem, podnoszącym rangę wyróżnienia, jest fakt, że formuła plebiscytu zakłada degustacje produktów bez ich identyfikacji, czyli podczas tak zwanych ślepych testów, co uniemożliwia jakiekolwiek nieobiektywne sugestie i pozwala odnieść się wyłącznie do kwestii smaku.

Perła doliny Narwi

- Łomża Jasne, rozlewane jest w pobliżu malowniczej doliny Narwi, nieprzerwanie od 1968 roku. Jego wyjątkowy smak i jakość dojrzewają powoli, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sprawdzone receptury i naturalne składniki sprawiają, że warzone przez nas piwa są cenione nie tylko w Polsce, ale i za granicą - chwalą się piwowarzy.
VAN PUR S.A. jest jedynym, polskim producentem, który został wyróżniony w konkursie.

MICHALINA WDOWIŃSKA

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!