Bankowo cyfrowa W Santander Bank Polska ubezpieczenie na ycie i zdrowie w aplikacji mobilnej 2021 4x3Klienci Santander Bank Polska mogą kupić ubezpieczenie Życie i zdrowie już nie tylko w oddziale, przez telefon i w internecie, ale także w aplikacji mobilnej banku. W każdym kanale dla klienta jest dostępna taka sama oferta. Wdrożenie sprzedaży ubezpieczenia Życie i zdrowie w pełnym zakresie przez aplikację mobilną to wyróżnik Santander Bank Polska S.A.

 

Ubezpieczenie Życie i zdrowie przygotowało Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. To kompleksowe ubezpieczenie, które ma szeroki i elastyczny zakres ochrony.

Na życie, ale i na leczenie

Podstawą ubezpieczenia jest pakiet na życie, do którego klient może dobrać pakiet zdrowotny, szpitalny, wypadkowy, a także pakiet dla dziecka. Kupując ubezpieczenie w Santander Bank Polska klient ma do wyboru wysokie sumy ubezpieczenia – nawet 300 tys. zł na wypadek śmierci oraz do 150 tys. zł na wypadek nowotworu i innego poważnego zachorowania. Oferowane jest od roku w kolejnych kanałach sprzedaży banku.

 

santander mobilne ubez
Fot. materiały prasowe Santander Bank Polska

 

– Możliwość zakupu ubezpieczenia Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej to nowość w bancassurance. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oferujemy naszym klientom w aplikacji mobilnej nie tylko szeroką ochronę, ale i wysokie sumy ubezpieczenia – mówi Wioletta Macnar, prezes Santander Aviva TUŻ S.A.
– Cieszymy się, że wprowadziliśmy do oferty tak elastyczny produkt na życie i zdrowie, który odpowiada na różne potrzeby naszych klientów. W zależności od ich wieku, stylu życia, czy też sytuacji rodzinnej mogą oni wybrać odpowiednią dla siebie ochronę. Umożliwienie zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez internet czy aplikację mobilną jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach, bo coraz więcej rzeczy robimy zdalnie – dodaje Joanna Borysiewicz, odpowiedzialna za bancassurance w Santander Bank Polska S.A.

Szczegóły ubezpieczenia

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia Życie i zdrowie świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Santander Aviva TUŻ). Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, stanowiące łącznie kartę produktu, dostępne są w placówkach Santander Bank Polska S.A. (bank) oraz na santander.aviva.pl.
Informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępna jest w placówkach banku oraz po zalogowaniu do Santander internet i Santander mobile. Bank jest agentem ubezpieczeniowym Santander Aviva TUŻ wpisanym do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych.

STEFAN LEWANDOWSKI

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!