Usugi finansowe 2021 Zimowy wypoczynek z atwym dostpem do gotwki 4x3Jak co roku sezonowe bankomaty staną w miejscach chętnie odwiedzanych przez turystów, w tym w Zakopanem, Karpaczu czy Białce Tatrzańskiej.

 

Euronet Polska po raz kolejny ułatwia swoim klientom wybierającym się na zimowy wypoczynek wypłatę gotówki, udostępniając im tymczasowe bankomaty oraz wpłato-bankomaty w najpopularniejszych miejscowościach w Polsce. Montaż urządzeń właściciela największej, niezależnej sieci w kraju trwa od 12 grudnia 2021 roku.

Wypoczynek z rezerwacją

Z danych udostępnionych przez Tatrzańską Izbę Gospodarczą wynika, że w popularnych górskich obiektach zarezerwowano już 60 proc. miejsc w okresie świątecznym i sylwestrowym . W kolejnych miesiącach należy spodziewać się dużego zainteresowania zimowymi wyjazdami. W odpowiedzi na zapotrzebowanie, Euronet Polska ponownie uruchamia dodatkowe bankomaty oraz wpłato-bankomaty w kluczowych turystycznych lokalizacjach, by zapewnić jeszcze łatwiejszy dostęp do gotówki.

 

Zimowy wypoczynek z łatwym dostępem do gotówki dzięki Euronet fotoFot. materiały prasowe Euronet Polska
Sezonowe maszyny będą do dyspozycji turystów planujących zimowy wypoczynek m.in. w Zakopanem, Karpaczu, Szczyrku, Dusznikach-Zdroju oraz Białce Tatrzańskiej. Łącznie w najpopularniejszych miejscowościach na południu Polski stanie 28 tymczasowych urządzeń, a ich instalacja właśnie trwa. Święta to nie tylko wypoczynek w górach – z ułatwionego dostępu do gotówki dzięki urządzeniom Euronetu korzystać już mogą podróżni oraz okoliczni mieszkańcy odwiedzający Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku.

Turysta lubi gotówkę

– Co roku w okresie wakacyjnym oraz zimowym obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na wypłaty z bankomatów, a gotówka pozostaje popularnym środkiem płatniczym wśród turystów. Ponadto za wiele atrakcji podczas zimowego wypoczynku zapłacić można wyłącznie gotówką. Dlatego już od kilku lat udostępniamy klientom dodatkowe urządzenia, tym samym zapewniając im szybszy i łatwiejszy dostęp do transakcji gotówkowych – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.
W maszynach sezonowych dostępne są te same funkcje, co w bankomatach i wpłato-bankomatach całorocznych. Do dyspozycji turystów oraz mieszkańców są zatem takie usługi jak: Przekaz Bankomatowy, Doładowanie GSM czy Wpłaty darowizn.

RENATA KŁOSIŃSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!