Boe Narodzenie 2021 W oczekiwaniu na magi witecznych spotka i biesiad 4x3Czy w tegoroczne Boże Narodzenie uda nam się zasiąść do wspólnego stołu całą rodziną? Z tymi rozgadanymi wujkami, wścibskimi ciotkami i marudzącymi kuzynami, od których pandemia już tak nas oddaliła, że gotowi jesteśmy im wybaczyć każde irytujące pytanie, byle razem poświętować?

 

Jeśli tak, to zobacz, ile pól uda Ci się skreślić w świątecznym bingo od Le Grand Noir.

Magia świąt

Słowo „magia” tak przykleiło się do świąt, że stało się wręcz utartym zwrotem. Magiczne chwile, magiczny moment, magia w sercach, magia pierwszej gwiazdki na wieczornym niebie… Ale co zobaczymy, uchylając tę magiczną kurtynę? Czego doświadczymy, gdy bliscy wytypują właśnie nas na organizatora czy organizatorkę dorocznego spotkania? Oto scenariusz.

 

owca Fot. materiały prasowe Le Grand Noir


Na pewno to nie renifery świętego Mikołaja przemierzać będą wzdłuż i wszerz centra handlowe w poszukiwaniu obowiązkowych prezentów dla wszystkich gości. To nie bliscy kuzyni jeleni (a może jednak?) odstoją swoje w kolejkach do kas hipermarketów. To tylko nasze godziny w kuchni spędzone na lepieniu uszek i doprawianiu bigosu, będą mogły konkurować z tymi, które zaliczymy z odkurzaczem i pronto w dłoni! Tak, najwyraźniej magia może się wiązać z nieoczywistymi przyjemnościami!

Wycieczka do bliskich

Jeśli znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy nie wylosowali w tym roku złotego losu na organizację wigilijnej wieczerzy, to zapewne czeka Cię wycieczka do bliskich. Przyjście na gotowe jest zdecydowanie przyjemniejszą perspektywą, choć wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Szczególnie, gdy ostatnie święta spędziłeś/aś na wideokonferencjach, na których to, kiedy ciotka zapytała 17 raz o Twoją sympatię, mogłeś/aś wcisnąć klawisz „mute”, bądź udawać, że pędzący na saniach Święty Mikołaj, właśnie zakłócił pracę dostawcy Twojego internetu. Teraz czeka Cię to na żywo. Jak zareagujesz? Przypuszczamy, że nawet jeśli bardzo tęsknisz za rodziną dalszą i bliższą to na pewno, aż „miło” Ci będzie posłuchać, jak przy rodzinnym stole padają coraz to bardziej krępujące pytania.

Łapanie dystansu lub oddechu

Nie trać jednak dobrego humoru i podziękuj tym, którzy daleko stąd i dawno temu wymyślili... wino. Ono, we wszechobecnym i wzmożonym rozgardiaszu, pozwoli nam złapać oddech i dystans do wielu spraw. Skorzystaj ze świątecznego bingo firmowanego przez Czarną Owcę.

 

owca2

Grafika materiały prasowe Le Grand Noir

 

Sympatyczna parzystokopytna nie owijając niczego w (ba)wełnę idealnie wprowadzi nas w niezobowiązujący klimat świątecznych pogaduszek. Skreślając kolejne pola na planszy, masz prawo wznieść toast kieliszkiem Le Grand Noir Merlot, świeżym i złożonym winem oferującym charakterystyczne nuty morwy i śliwki połączone z domieszką wiśni i truskawki. W ten oto sposób odświeżający boski trunek i nieco zwietrzałe rodzinne powiedzonka i konstatacje wprawią Cię w pogodny nastrój. Twój magiczny zestaw na święta to zatem: ołówek, kieliszek, i bingo!

MICHALINA WDOWIŃSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!