see 400 x 300Globalny doradca nieruchomości namawia klientów by dostrzegli świat takim jakim on jest naprawdę i dostosowali biznes do jego potrzeb.

 

 

JLL, lider doradztwa na rynku nieruchomości, prezentuje nową, globalną myśl przewodnią marki: SEE A BRIGHTER WAY. Podkreśla tym samym kompleksowość oferowanego doradztwa odpowiadającego na aktualne wyzwania i potrzeby współczesnego biznesu. W komunikacji do swoich klientów oraz partnerów biznesowych uwypuklona została rola JLL w wytyczaniu JASNEJ przyszłości dla przestrzeni, technologii oraz zrównoważonego rozwoju.

Zmiana, która jest nieuchronna

JLL Polska w ostatnim roku podążając za globalną strategią firmy, transformuje swój biznes poprzez rozwój praktyki ESG (dziś platforma liczy już ponad 40 ekspertów), silne wzmocnienie doradztwa strategicznego oraz rynków kapitałowych i praktyki M&A. Pozyskując kluczowych managerów spoza branży wzmacnia swoją wiodącą pozycje rynkową w dotychczasowych obszarach działalności.

 

see1Fot. materiały prasowe JLL


SEE A BRIGHTER WAY, to motto które wspiera zmiany, które mają znaczenie i wynikają z sytuacji społeczno-gospodarczej. Wydarzenia ostatnich lat zwiększyły dynamikę tych zmian. Liderzy biznesowi na całym świecie muszą dostosowywać się do ewoluującej rzeczywistości w rekordowym tempie i stają w obliczu rosnącej presji, aby przyspieszyć swoje ścieżki rozwoju i dążenie do gospodarki zero lub niskoemisyjnej.

Jasne kolejne kroki

„Kluczowe jest, abyśmy w dzisiejszych czasach niepewności patrzyli na świat szerzej. To pozwala lepiej odpowiadać na potrzeby i wyzwania stojące przed naszymi klientami, pracownikami i lokalnymi społecznościami. O ile znaczne, systemowe zmiany wymagają transformacji gospodarczej, to jako JLL oferujemy realne rozwiązania możliwe do wprowadzenia w życie już teraz. Pomagamy oswoić zmianę i jasno określić kolejne kroki” – mówi Mateusz Bonca, CEO JLL Polska.

 

see2

Fot. materiały prasowe JLL

 

Ścieżką innowacji

Poprzez szeroki wachlarz kompleksowych produktów i usług, JLL wyznacza bardziej innowacyjne ścieżki umożliwiające klientom osiąganie zamierzonych celów biznesowych. Zaproponowane w ramach nowej idei SEE A BRIGHTER WAY podejście do rozwiązywania złożonych wyzwań, wzmacnia dotychczasowe kompetencje doradztwa nieruchomościowego JLL, stając się istotnym wyróżnikiem i wartością dla rynku.

 

see3Fot. materiały prasowe JLL


Lokalni eksperci JLL oferują klientom globalne możliwości, dzięki którym napotykane bariery stają się nowymi możliwościami odkrywającymi nowe kierunki rozwoju, a wdrażane innowacje i pomysły, przyczyniają się do trwałych, pozytywnych zmian, kształtując tym samym lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

OLGA DANIELEWICZ