Nowa propozycja dla inwestorw udzia w zysku z apartamentw na wynajem krtkoterminowy 2022 4x3WBA Investments wprowadził do oferty unikalny program inwestycyjny, który pozwala zarabiać na luksusowym apartamencie przy inwestycji już od 60 000 zł. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na rynku, które pozwala uczestniczyć inwestorom przy niewielkim nakładzie finansowym.

 

Apartamenty znajdują się w samym sercu biznesowej dzielnicy Warszawy - na Mokotowie.

Inwestycja od 60 tys. zł wzwyż

Model współpracy pozwala zarabiać nie tylko na miesięcznych dochodach z wynajmu krótkoterminowego, ale także na długoterminowym wzroście wartości nieruchomości.

 

wba1Fot. materiały prasowe WBA Investments


– Zdecydowaliśmy się uruchomić ten projekt dla inwestorów, których nie stać na samodzielne inwestowanie w nieruchomości na wynajem w Warszawie. Wartości nieruchomości w Warszawie regularnie rosną, a ceny nie są nawet hamowane przez spowolnienie gospodarcze. Wzrosty cen nieruchomości obejmują zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny. Podobny wzrost obserwujemy w przypadku najmów krótkoterminowych. Obecna stawka oscyluje między 550 a 1200 zł za dobę, mówi Jakub Farbiarz, Prezes WBA Investments.

Zarządzany przez operatora

Za zarządzanie apartamentami odpowiada Renters.pl, jeden z największych i najszybciej rozwijających się operatorów najmu krótkoterminowego. Jako jedyny polski zarządca ze światowego rankingu TOP 50 by Rentals United przygotuje apartamenty na pobyty gości zgodnie ze standardami panującymi w 5-gwiazdkowych hotelach.
– Mieszkania w tej części Warszawy bardzo dobrze się wynajmują, a obłożenie jest wysokie o każdej porze roku. Dodatkowymi atutami tej inwestycji jest z pewnością przystosowanie apartamentów dla bardziej wymagających klientów biznesowych, którzy przeważają w stolicy oraz wielkość apartamentów 2 pokojowych, których na rynku wciąż nie ma zbyt wiele, mówi Rafał Ślebioda, Dyrektor Sprzedaży w Renters.pl.

W światowej sieci prestiżowych apartamentów

Dzięki umowie z Homes & Villas by Marriott International, będące wspólną własnością apartamenty dołączą do światowejsieci Homes & Villas by Marriott International, największej na świecie sieci hotelowej. Staną się dostępne dla 140 milionów członków programu lojalnościowego Marriott Bonvoy, który pozwala klientom zdobywać i wymieniać punkty na nagrody.

 

wba2Fot. materiały prasowe WBA Investments


Apartamenty gwarantują spokój osobom podróżującym służbowo oraz turystom odwiedzającym Warszawę. Idealne do pracy zdalnej mieszkania posiadają odpowiednio przygotowane miejsce z biurkiem, drukarką i szybkim Internetem, co dziś jest kluczowe w tego typu lokalizacji.
– W czasie lockdownu będącego pokłosiem Covidu, gdy mieszkania mogły być wynajmowane tylko osobom podróżującym służbowo, obłożenie wyniosło około 60 procent. Było to możliwe głównie ze względu na udogodnienia przygotowane dla gości korporacyjnych – dodaje Farbiarz.

Przykładowy apartament

Wspaniały, klimatyzowany apartament, który może wygodnie pomieścić do 6 osób, będzie idealny na pobyt rodzinny lub grupowy. Jego wnętrze składa się z salonu z rozkładaną podwójną kanapą, otwartego aneksu kuchennego, dwóch sypialni (z łóżkiem małżeńskim i podwójną kanapą) oraz łazienki z prysznicem.
Wnętrze ma wyraźną aurę wysokiego stylu i elegancji, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności i jakości. Każdy element jest starannie zaprojektowany tak, aby jednocześnie zapewniać komfort i cieszyć oko. Mieszkanie z łatwością może stać się biurem domowym dzięki przestrzeni do pracy wyposażonej w biurko i drukarkę z szybkim łączem bezprzewodowym.

 

wba3Fot. materiały prasowe WBA Investments


Kolejne atuty to podłączony do sieci telewizor SmartTV z płaskim ekranem w każdym pokoju. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Klimatyzacja zapewnia z kolei optymalną temperaturę na każdą pogodę i porę roku. Wyposażony w meble ogrodowe balkon da gościom poczucie prywatności i spokoju. Przyjezdni własnym samochodem mogą wygodnie go zaparkować na prywatnym miejscu na podziemnym parkingu.

STEFAN LEWANODWSKI