karta 400 x 300Karta na mobilne dojazdy do pracy staje się coraz modniejszym bonusem od pracodawcy także w Polsce. Takie karty otrzymają wkrótce klienci korporacyjni FREE NOW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adyen, globalna platforma technologii finansowych, ogłasza rozszerzenie współpracy z FREE NOW, wiodącą europejską platformą mobilności miejskiej. Nowy dodatek do usług to efekt długotrwałej współpracy Adyen i FREE NOW, która wcześniej obejmowała przetwarzanie płatności na globalną skalę.

Benefit transportowy

Dzięki dodaniu funkcji we własnej aplikacji i wykorzystaniu możliwości Adyen w zakresie wydawania kart, FREE NOW zamierza usprawnić świadczenia w obszarze mobilności dla swoich klientów korporacyjnych. Od teraz współpracujące z marką firmy będą mogły zapewnić własnym pracownikom karty korporacyjne jako benefit transportowy.
- Przedsiębiorstwa, które przygotowują odpowiedź na wiele potrzeb swoich klientów, są tymi, które mają większą szansę na odniesienie sukcesu. Adyen pomaga firmom w uzyskaniu tej przewagi konkurencyjnej dzięki oferowanemu pakietowi usług finansowych. Nasze rozwijające się partnerstwo z FREE NOW pokazuje, że możliwe jest stworzenie nowych doświadczeń, które napędzają kolejne źródła przychodów i zaspokajają potrzeby klientów końcowych – mówi Roelant Prins, CCO Adyen.

Wszystko czego potrzebuje pracownik

FREE NOW posiada portfolio klientów korporacyjnych wykorzystujących aplikację Mobility Super App jako formę benefitu pracowniczego. Chociaż aplikacja oferuje m.in. opcję zamówienia przewozu i współdzielenia przejazdu, są to tylko nieliczne formy transportu, jakiego potrzebują pracownicy na codzień.
W rzeczywistości przemieszczanie się obejmuje także podróże komunikacją miejską, dalekobieżnymi pociągami i wiele innych. Ta różnorodność sprawia, że firmy chcące rekompensować podróże swoich pracowników często borykają się z problemem braku nadzoru i możliwości kontroli transakcji, skomplikowanymi konfiguracjami umów oraz pracochłonnym zarządzaniem fakturami. Korzystając z rozwiązania Adyen do wydawania kart, FREE NOW uzyskał innowacyjny sposób na usprawnienie tego świadczenia pracowniczego.

 

karta 750

Fot. Materiały prasowe Adyen

 

Fabio Griemens, Director B2B Operations we FREE NOW, mówi: - Wydana przez Adyen wirtualna karta płatnicza pozwala nam na zaoferowanie klientom biznesowym jeszcze więcej opcji bycia mobilym. Priorytetem było dla nas znalezienie godnego zaufania partnera o międzynarodowym zasięgu, dzięki czemu nasi klienci mogliby korzystać ze swojego ‘Mobility Budget’ w dowolnym miejscu na świecie. Proaktywne wsparcie Adyen podczas fazy integracji pomogło nam bardzo szybko i profesjonalnie udostępnić ten projekt naszym klientom w całej Europie.

Pracodawca ustali zakres

Dzięki wydawanym przez Adyen kartom biznesowym Visa, firmy zachowają pełną kontrolę nad tym kiedy, gdzie, a nawet ile ich zespół będzie wydawać na podróże. Po wprowadzeniu danych pracownicy będą mogli używać swoich kart biznesowych Visa od FREE NOW do płacenia za taksówki, bilety kolejowe, metro, autobusy, tramwaje i inne formy transportu. Rozwiązanie obejmie wszystkie potrzeby związane z przemieszczaniem się pracowników, zarówno w codziennych dojazdach, jak i podczas podróży służbowych. Aby umożliwić całkowitą swobodę, karty można z łatwością dodawać do portfeli cyfrowych.

STEFAN LEWANDOWSKI