dd

Wraca moda na szycie w domu gdzie kupi sprzt 2021 4x3Szycie - hobby, które powraca do mody i zyskuje coraz więcej miłośników. Popularność produktów przygotowanych własnoręcznie sprawia, że szycie przestaje nam się kojarzyć wyłącznie z babcią, a maszyny znowu powracają do naszych domów.

 

Przygodę z krawiectwem wcale nie jest trudno zacząć. Zwłaszcza jeśli wyposażymy się w dobrej jakości maszynę oraz niezbędne akcesoria, które znajdziemy w najnowszej ofercie Lidl Polska.

Relaks i oszczędność

Moda na popularne DIY zatacza coraz szersze kręgi. Wszelkie robótki ręczne stają się dla wielu osób atrakcyjną i relaksującą formą odpoczynku. Szycie przestaje być domeną troskliwych babć, a do maszyn siadają młode kobiety, a także panowie. To dlatego, że ubrania i dodatki wykonane własnoręcznie mogą być nie tylko niepowtarzalne, ale także dostarczają wiele radości i satysfakcji. W dodatku mogą być świetnym sposobem na relaks i odprężenie po pracy.

 

Lidl Singer Maszyna do szycia
Maszyna do szycia Singer Serenade M320 L (fot. materiały prasowe Lidl)

 

Rozpoczęcie przygody z szyciem wcale nie musi być trudne. W internecie znajdziemy wiele stron poradnikowych, które pomogą nam stawić pierwsze kroki w krawiectwie oraz będą cennych źródłem wiedzy z zakresu wykrajania. Warto pamiętać, że w szyciu ważny jest nie tylko pomysł i cierpliwość. Aby rozwinąć skrzydła w pełni, warto wyposażyć się w niezbędne akcesoria krawieckie, które znajdziemy w najnowszej ofercie Lidl Polska.

Rozwijaj pasję

Maszynę do szycia zazwyczaj kupujemy jedną i ma nam ona służyć przez wiele lat. Zaczynając swoją przygodę, warto zatem wybrać taką, która będzie dobrej jakości, ale nie zrujnuje przy tym domowego budżetu. W najnowszej ofercie Lidl Polska znajdziemy dokładnie takie propozycje.

 

Lidl Ręczna maszyna do szycia

Ręczna maszyna do szycia Pfaff (fot. materiały prasowe Lidl)

 

Amatorki szycia mają do wyboru Maszynę do szycia Singer Serenade M320 L (429 zł) z aż 23 wbudowanymi biegami oraz wygodnym przyciskiem cofania. Przydatne funkcje pozwalają na prosty wybór ściegu, ułatwiają szycie nogawek i mankietów, a oświetlenie LED ułatwi pracę w ciemne, jesienne wieczory. W ofercie znajdziemy także bardziej kieszonkową Ręczną maszynę do szycia Pfaff (59,90 zł). Idealnie sprawdzi się do szybkich napraw w domu i podróży, do tkanin, zasłon, skóry oraz drobnych pęknięć.

Lidl ze wsparciem

Kiedy już rozpoczniemy przygodę z szyciem, warto wyposażyć się dodatkowo w przydatne akcesoria. Do przechowywania maszyny w domu pomocna będzie Torba na maszynę do szycia dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (39,99 zł). Chcąc skompletować niezbędny zestaw, warto także pamiętać o akcesoriach krawieckich – zestawie nici, igieł oraz nożyc (24,99zł).

 

lidl szycieAkcesoria krawieckie i torba na maszynę do szycia (fot. materiały prasowe Lidl)
Specjalna oferta jest dostępna w stacjonarnych sklepach Lidl Polska aż do wyczerpania zapasów oraz online na lidl-sklep.pl.

MICHALINA WDOWIŃSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!