Boe Narodzenie 2021 A moe choinka z Lidla w sklepach jest ju spory wybr 4x3Świerk czy jodła kaukaska? Drzewko w doniczce, a może cięte? Takie pytania zadaje sobie wielu z nas przed świętami. Podczas Bożego Narodzenia nie może jej zabraknąć w żadnym domu – choinka to bezdyskusyjnie jeden z najważniejszych symboli świąt.

 

Kiedy w domu rozchodzi się jej zapach, a ozdoby rozświetlają wnętrze, tworząc magiczną atmosferę, wiadomo, że Gwiazdka tuż, tuż. W sklepach i na jarmarkach wybór choinek jest bardzo duży. W przedświątecznej gorączce zakupów, warto jednak pamiętać, że drzewko musi być piękne, ale warto zwrócić także uwagę na jego pochodzenie oraz cenę, która nie zrujnuje domowego budżetu.

Duża oferta w Lidlu

Specjalnie przed świętami Lidl Polska przygotował bogatą ofertę choinek. Znajdziemy w niej m.in. drzewka w doniczce: świerk (34,99 zł, 80 cm – 100 cm), jodłę kaukaską (59,99 zł, 120 cm – 145 cm), także dostępną w ozdobnym rękawie (44,99 zł, 60 cm – 80 cm). W sklepach sieci znajdziemy także ciętą jodłę kaukaską (różne rozmiary).

 

LIdl choinka 1Fot. materiały prasowe Lidl


Wszystkie choinki dostępne w Lidl Polska pochodzą od polskiego producenta. Drzewka będą dostępne aż do świąt lub do wyczerpania zapasów.

Co zrobić, aby drzewko jak najdłużej zachowało trwałość

Zarówno choinkę ciętą, jak i tą w doniczce, powinno się regularnie podlewać odrobiną letniej wody.

 

Lidl choinka 2

Fot. materiały prasowe Lidl

 

Ziemia w doniczce powinna być lekko wilgotna, zaś w przypadku drzewka ciętego, woda powinna zakrywać dół pnia. Aby gałązki dłużej zachowały świeżość, a igły nie sypały się, należy co kilka dni zraszać drzewko wodą w sprayu.

MICHALINA WDOWIŃSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!