orkie 400 x 300Nim w ostatnią niedzielę stycznia nastąpi wielki finał, w wielu miejscach już można wesprzeć 30. edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Od poniedziałku, 3 stycznia w sprzedaży są kolejne gadżety: koszulki (39,99 zł/ szt.) oraz torby płócienne (29,99 zł/szt.).
Oprócz zbiórki, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy możemy wspomóc m.in. poprzez zakup gadżetów oznaczonych charakterystycznym serduszkiem, Cały czas są one sprzedawane poprzez stronę internetową WOŚP. Dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach Lidl Polska są natomiast od 29 listopada. Od tego dnia w ofercie wszystkich sklepów Lidl Polska dostępne są kubki, smycze, magnesy, skarpetki, kalendarze, torby płócienne oraz zegar ścienny. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na cel 30. Finału WOŚP.

 

torba 750Grafika - materiały prasowe Lidl Polska


Wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to już tradycja w Lidlu. W tym roku sieć przyłączyła się do akcji już po raz 13. – zbiórki w sklepach Lidl w całej Polsce potrwają do 30 stycznia. W tym roku działania odbywają się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Dotychczas, dzięki zbiórkom prowadzonym w sklepach, sztab Lidl Polska przekazał WOŚP na wsparcie polskiej medycyny ponad 33 mln zł.
Lidl Polska już po raz 13. gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku sieć zaangażowała się w działania, które odbywają się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” i mają na celu wsparcie okulistyki dziecięcej.
Celem akcji jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwszy Finał w całości dedykowany dziecięcej okulistyce.

 

Lidl WOŚP Koszulka 1 750Grafika - materiały prasowe Lidl Polska


Blisko 25 tysięcy pracowników wraz z klientami łączą siły w słusznej sprawie. Zbiórka rozpoczęła się 20 grudnia i potrwa aż do 30 stycznia. Tradycyjnie na koniec, w trakcie Finału, sieć ogłosi na wizji sumę zebranych środków. Dotychczas, dzięki zbiórkom prowadzonym w sklepach, sztab Lidl Polska przekazał WOŚP na wsparcie polskiej medycyny ponad 33 mln zł.
Zbiórka zakończy się 30 stycznia.

SANDRA WOJNAROWSKA

 

 Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!