loki 400 x 300Jeśli w karnawale idziemy na domówkę, warto postawić na skromniejsze, bardziej klasyczne stylizacje włosów, takie jak np. częściowe upięcia w formie warkocza, czy małego koka z tyłu głowy. Na wcześniej pofalowanych włosach taka fryzura będzie wyglądać jeszcze bardziej efektownie.

 

Podczas dobierania sylwestrowych stylizacji na bal można sobie pozwolić na większą dozę kreatywności. Jedno jest pewne – fryzura powinna być w stanie utrzymać się przez całą noc.

Bezprzewodowa lokówka czyni cuda

Przed nami szaleństwa karnawałowych nocy, czas spotkań i zabawy. Każdy z nas chce wówczas wyglądać wyjątkowo. Jak szybko i samodzielnie osiągnąć efekt delikatnych fal na włosach? Można to zrobić za pomocą bezprzewodowej lokówki, np. Garett Beauty Curly.

 

Garett Beauty Curly 3

Fot. materiały prasowe Garett Electronics

 

Ten gadżet spodoba się szczególnie początkującym, gdyż posiada funkcję samodzielnego kręcenia włosów. Brak umiejętności posługiwania się klasyczną lokówką nie stoi już na przeszkodzie w osiągnięciu profesjonalnie wyglądających fryzur.

Fryzura w rozmiarze XL

Garett Beauty Curly to jedyna na rynku bezprzewodowa lokówka automatyczna, dzięki której w łatwy i przyjemny sposób stworzymy perfekcyjne loki. Dzięki czterostopniowej regulacji temperatury od 150 do 200 stopni, urządzenie daje możliwość wyboru skrętu od lekkich fal po mocno skręcone włosy. Im wyższa temperatura, tym efekt jest bardziej intensywny. Ponadto można wybrać kierunek skrętu na prawy lub lewy. Lokówka szybko się rozgrzewa i automatycznie się wyłącza. Wbudowany wyświetlacz LCD na bieżąco pokazuje wybrane ustawienia. Dzięki trybowi automatycznego nakręcania poszczególnych pasemek możemy z łatwością osiągnąć look jak z salonu fryzjerskiego.

Nowoczesność i wygoda

Projektanci marki Garett zadbali nie tylko o design, ale przede wszystkim o użyteczność. Plączące się przewody przy gniazdku elektrycznym to przeszłość, ponieważ urządzenie posiada wbudowany akumulator o pojemności 4800 mAh. Łatwo można naładować je nawet ładowarką do telefonu, ponieważ posiada port USB-C. Zajmuje na tyle mało miejsca, że bez problemu można zabrać je ze sobą.

 

Garett Beauty Curly 2Fot. materiały prasowe Garett Electronics


Garett Beauty Curly to skuteczny sposób na uzyskanie w kilka chwil burzy loków, która przetrwa całą noc. Lokówka została zaprojektowana tak, aby nie plątać kosmyków – to sprawia, że użytkowanie staje się niezwykle łatwe. Wystarczy podzielić włosy na pasemka ok. 1 cm, wsunąć je do otworu lokówki i włączyć urządzenie. Po kilku sekundach usłyszymy sygnał dźwiękowy, oznajmiający zakończenie procesu. Następnie należy wybrać kolejne pasmo i powtórzyć zabieg. Stylizacja nigdy nie była tak prosta i przyjemna. W kilka minut możemy uzyskać wyjątkową objętość i cieszyć się bujnymi, perfekcyjnymi lokami przez wiele godzin, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

PATRYCJA MICHALSKA

 Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!