smartwatch 400 x 300Nadejście wiosny to doskonały moment, by zadbać o fizyczną formę, a co za tym idzie, wzmocnić odporność organizmu. Świeże powietrze daje ogrom możliwości aktywnego spędzania czasu.

 

Do wyjścia z domu z pewnością zmotywuje wielofunkcyjny i nowoczesny „asystent” na nadgarstku, czyli coraz popularniejszy smartwatch.

A smartwatcha zabierz ze sobą

Jazda na rowerze, nordic walking, plenerowa siłownia, bieganie czy po prostu długi spacer z psem – opcji jest wiele i z pewnością każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Jednak niezależnie od preferowanej formy aktywności fizycznej, uprawianej na zewnątrz, niemal niezbędny staje się smartwatch. Dlaczego? Bo to mobilne centrum dowodzenia, dzięki któremu nie tylko odczytamy wiadomość SMS, wykonamy połączenie, ale przede wszystkim lepiej i bardziej efektywnie zadbamy o zdrowie.

Smartwatch dla dzieci i nastolatków

Smartwatch jest też urządzeniem, które wspiera aktywność naszej pociechy, ponieważ liczy kroki i pokazuje dystans, jaki pokonało dziecko podczas dnia. Garett Kids 4G to wodoodporne akcesorium, które wspiera milusińskich przez cały czas. Zegarek ma dotykowy wyświetlacz, umożliwia robienie i wysyłanie zdjęć, np. z wynikami sportowych wyzwań. Ten model monitoruje również jakość snu. Co więcej pozwala być w stałym kontakcie z rodzicami i jednocześnie gwarantuje obustronne poczucie bezpieczeństwa. W przypadku modelu dla nastolatka z powodzeniem sprawdzi się Garett Sport Activity, który wyróżnia się prostym i sportowym designem. Nie można zapomnieć, że oprócz wyglądu, smartwatch cechuje się przydatnymi funkcjami, jak np. krokomierz, monitorowanie tętna, ciśnienia i natlenienia krwi. Wyświetla także powiadomienia o połączeniach przychodzących na telefon i z portali społecznościowych.

Smartwatch dla kobiet

Paniom do gustu powinien przypaść smartwatch Garett Women Paula. Ten nowoczesny gadżet sprawdzi się nie tylko podczas uprawiania aktywności fizycznej, ale będzie z powodzeniem służył do komunikacji.

 

garett women 123 750

Fot. materiały prasowe Garett Electronics

 

Za jego pośrednictwem można sprawdzić, kto dzwoni czy zrobić zdjęcie telefonem. Jest kompatybilny z systemami Android i iOS. Ma wbudowany pulsometr, pulsoksymetr i ciśnieniomierz. Poinformuje o liczbie spalonych kalorii podczas wysiłku fizycznego, a także przemierzonych krokach. Jest niesłychanie praktyczny, przy czym ma prosty i ponadczasowy wygląd.

Smartwatch dla mężczyzn

W przypadku panów świetnie sprawdzi się natomiast smartwatch Garett Multi 4 Sport RT. Oprócz możliwości mierzenia pulsu czy ciśnienia, posiada również kompas, barometr i wysokościomierz. Jest zatem idealny dla fanów adrenaliny i poszukiwaczy mocnych wrażeń, na przykład w górach. Dodatkowo, posiada wodoszczelną obudowę i moduł GPS. Jego design pozwala, by nosić go przez cały dzień, nieważne czy jesteśmy na siłowni czy w pracy.
Ruch na świeżym powietrzu jest nam potrzebny, niezależnie od tego ile mamy lat. Każdy technologiczny gadżet, który motywuje nas do aktywności fizycznej, przyczynia się do poprawy naszej kondycji i samopoczucia.

PATRYCJA MICHALSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!