Pizza Live Show 2022 Lidl Polska zaprasza na wsplne pieczenie pizzy w icie woskim stylu2022 4x3Choć sezon urlopowy jeszcze przed nami, to sieć Lidl Polska już dzisiaj zaprasza do podróży w ciepłe kraje. Za pośrednictwem mediów społecznościowych odbędzie się wielkie pieczenie włoskiej pizzy.

 

10 maja o godzinie 20:00 w mediach społecznościowych Lidl Polska odbędzie się wspólne pieczenie pizzy. Gospodarzem spotkania będzie Karol Okrasa, któremu towarzyszyć będzie restauratorka i Włoszka Margherita Kardaś oraz Włoch i miłośnik włoskiej kuchni – Matteo Brunetti.

W sklepach Lidla - wszystko co potrzebne do pizzy

Wszelkie składniki, których będziemy potrzebować, znajdziemy w sklepach Lidl Polska w ramach Tygodnia Włoskiego. Z myślą o uczestnikach wydarzenia sieć przygotowała specjalny kupon zniżkowy w aplikacji Lidl Plus na produkty Italiamo.

 

Lidl Pizza Live Show grafika

Graf. materiały prasowe Lidl Polska


Neapolitańska, sycylijska, rzymska… Pizza nie jedno ma imię, jednak każda z nich smakuje wyjątkowo oraz ma swoich wielbicieli. Pyszną pizzę możemy zjeść nie tylko w dobrej restauracji czy pizzerii – posiadając odpowiedni sprzęt oraz składniki, bez problemu przygotujemy ją sami we własnym domu. Podpowiedzi, jak to zrobić, już we wtorek 10 maja o godzinie 20:00 udzieli Karol Okrasa podczas spotkania LIVE w kanałach społecznościowych Lidl Polska (Facebook, Instagram oraz YouTube). Wskazówki dotyczące pieczenia pizzy zdradzą włoscy goście – Margherita Kardaś – właścicielka włoskiej restauracji oraz Matteo Brunetti miłośnik włoskiej kuchni i finalista kulinarnego programu telewizyjnego. W programie oprócz przygotowania pizzy znajdzie się wiele ciekawostek oraz pasjonujących opowieści o włoskich produktach. Zostaną obalone także mity o kuchni i kulturze słonecznej Italii.

Tydzień włoskich przysmaków

Niebanalne wydarzenie, jakim jest Pizza Live Show promuje zbliżający się wielkimi krokami tydzień włoskich smaków – Italiamo. Specjalna oferta będzie dostępna w ramach Tygodnia Włoskiego od poniedziałku 9 maja. W sklepach znajdziemy m.in. włoskie lody, szeroki wybór serów oraz włoskich wędlin, a także makarony i ryże, dania gotowe oraz słodkości. Uczestnicy wydarzenia LIVE będą mogli skorzystać ze specjalnego kuponu zniżkowego w aplikacji Lidl Plus.
Oferta produktów Italiamo obowiązuje od poniedziałku 9 maja do soboty 14 maja lub do wyczerpania zapasów.
Wydarzenie Pizza Live Show odbędzie się 10 maja o godzinie 20:00 w kanałach społecznościowych Lidl Polska – na Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

SANDRA WOJNAROWSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!