lidl 400 x 300W najnowszej ofercie promocyjnej sklepów sieci Lidl Polska znalazł sięszeroki wybór produktów i akcesoriów niezbędnych do grillowania.

 

Od poniedziałku 13 czerwca do soboty 18 czerwca dostępna będzie marynowana karkówka w atrakcyjnej cenie – 11.99 zł/1 kg (cena przy zakupach za min. 69 zł) oraz nowość, żeberka wieprzowe w marynacie honey BBQ za 24,99 zł/1 kg.

Śląska i grillowe przystawki

Ponadto w asortymencie promocyjnym znalazła się kiełbasa śląska Pikok, idealna na grilla, za jedyne 0,99 zł/100 g oraz kaszanka z wątrobą, XXL tylko 7,99 zł/1 kg. Miłośnikom kuchni świata Lidl Polska proponuje bałkańskie Ćevapčići drugi produkt 42% taniej za 10,99 zł /500 g przy zakupie dwóch opakowań, a także Keftedes po grecku z indyka w cenie 9,99 zł/300 g/1 opak.

 

Lidl karkowka

Fot. materiały prasowe Lidl Polska

 

Fani regionalnych smaków również znajdą coś dla siebie - zawijaniec z jagnięciną kupimy za jedyne 2,49 zł/100 g, a ser sałatkowy z Bukowca – za 3,99 zł/160 g/1 opak.

Pieczarki i inne warzywa

Jednak grillowanie to nie tylko produkty mięsne, a najnowsze promocje obejmują także warzywa idealne na ruszt, takie jak np. polskie pieczarki w cenie 4,49 zł/400 g/1 opak. czy aromatyczne papryczki Padron za 4,99 zł/200 g/ 1 opak.!

 

Lidl pieczarkiFot. materiały prasowe Lidl Polska


Warte uwagi są również roślinne kiełbaski węgierskie drugi produkt 36% taniej za 7,35 zł/180 g/1 opak. przy zakupie dwóch opakowań oraz roślinna kaszanka w cenie 6,49 zł/180 g/ 1opak.

Idealne na letnie grillowanie

A to jeszcze nie wszystko! Przed długim weekendem powraca kultowa promocja idealna na letnie grillowanie!

 

Lidl kaszanka z wątrobąFot. materiały prasowe Lidl Polska


Tylko w środę 15 czerwca wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu w aplikacji Lidl Plus kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis!

Oferta z aplikacją Lidl Plus

By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie klienci, którzy ukończyli 18 lat. Piwa w butelce objęte promocją można wybierać dowolnie, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus. 

 

Lidl piwo44 Fot. materiały prasowe Lidl Polska


Aplikacja Lidl Plus jest dostępna do pobrania za darmo na platformach Google Play, App Store oraz Huawei Store. 
Warto przypomnieć, że w czwartek 16 czerwca sklepy Lidl będą zamknięte, a w pozostałe dni obowiązywać będą standardowe godziny otwarcia.

SANDRA WOJNAROWSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!