lidl robot 400 x 300 newNiebawem nadejdą święta i w wielu polskich domach rozpocznie się wspólne, rodzinne gotowanie. Na ten czas Lidl ma do zaoferowania nowoczesne robota kuchennego, którego funkcje wykraczają daleko poza gotowanie.

 

Z robotem Monsieur Cuisine Connect przyrządzanie ulubionych potraw i ciast będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – to wielofunkcyjne urządzenie jest nieocenionym pomocnikiem w każdej kuchni!

Robot najpierw sam zamówi zakupy

Z Monsieur Cuisine Connect przygotujesz nie tylko wigilijną kolację, ale i codzienny obiad. Robota wyposażono w moduł wi- fi oraz 7- calowy ekran z intuicyjnym interfejsem. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej, użytkownik zyskuje dostęp do kilkuset przepisów – może je oceniać i tworzyć listy zakupów.

 

robot lidl1

Fot. materiały prasowe Lidl Polska

 

Robot zamiast dziesięciu urządzeń

Z MC Connect przyrządzanie posiłków staje się niezwykle szybkie i przyjemne. Urządzenie ma moc 1100 W, zintegrowaną wagę i automatyczne programy: gotowania na parze, przypiekania, zgniatania. Ten wielofunkcyjny robot jest w stanie zastąpić aż 10 innych urządzeń.
W zestawie z nim znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak pojemnik ze stali nierdzewnej, nasadka do gotowania na parze, łopatka itp. Ponadto robot cechuje się wysoką jakością wykonania.

 

robot lidl1a

Fot. materiały prasowe Lidl Polska


Aktualnie Monsieur Cuisine Connect można kupić na stronie lidl.pl w cenie – 1899 zł za zestaw.

SANDRA WOJNAROWSKA