lidl drewniane 400 300Niebawem rozpocznie się sezon świąteczny, więc warto już teraz pomyśleć o prezentach dla najmłodszych – najlepiej, by były to zabawki, które rozbudzą kreatywność dziecka i zapewnią mu wiele godzin wspaniałej zabawy.

To kryterium spełniają zestawy Playtive, dostępne od poniedziałku 7 listopada w sklepach Lidl Polska.

Drewniane - naj...

Drewniane zabawki są ponadczasowe – wytrzymałe, bezpieczne i ekologiczne. Dzięki nim dziecko może ćwiczyć zręczność oraz wyobraźnię przestrzenną. Już 7 listopada w sklepach Lidl Polska pojawią się nowe zabawki Playtive, w tym – drewniane kolejki, różniące się wielkością, ale także tematyką – do wyboru będzie aż 10 zestawów (m.in. gospodarstwo, straż pożarna, dżungla, dworzec główny, plac budowy, stacja kosmiczna).

 

lidl drewniane1 750Fot. materiały prasowe Lidl Polska


Co ważne, poszczególne zestawy są ze sobą kompatybilne – nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć dwa, trzy albo wszystkie dziesięć i stworzyć niepowtarzalną krainę. Brak ograniczeń w realizowaniu własnych projektów zachęca dziecko do eksperymentowania. Każdy zestaw składa się z ok. 30- 50 elementów, niektóre z nich mają dodatkowe funkcje. Przykładowo, statek kosmiczny wydaje dźwięki, a tablica na miniaturowym dworcu jest podświetlana. Ceny 5 podstawowych zestawów wynoszą 149 zł/ 1 zestaw, te bardziej rozbudowane kosztują 199 zł lub 249 zł.

Promocja na zachętę

Nie znaczy to jednak, że nie można kupić ich taniej – od poniedziałku 7 listopada do środy 9 listopada, przy zakupie dwóch zestawów, tańszy z nich zostanie przeceniony o 30%! Warto podkreślić, że kolejka Playtive jest bezpieczna nawet dla małych dzieci – poszczególne elementy są na tyle duże, że mogą się nimi bawić już trzylatki.

 

 lidl drewniany2 750

Fot. materiały prasowe Lidl Polska

 

Ponadto zestawy da się rozbudowywać, dokupując osobno drewniane pojazdy (cena za 3 sztuki wynosi 14,99 zł), elektryczne lokomotywy (39,99 zł/ 1 zestaw) lub inne akcesoria, takie jak dźwig z ruchomymi elementami i magnesem (59,99 zł/ 1 zestaw).

Drewniane: kuchnia lub toaletka

Oferta zabawek marki Playtive jest znacznie bogatsza. Od 7 listopada klienci sklepów Lidl Polska będą mogli kupić także drewnianą kuchnię z bogatym zestawem akcesoriów (m.in. zabawkowymi sztućcami, patelnią, garnkiem itp.) za 299 z/ 1 zestaw. Wyposażono ją w zegar z ruchomymi wskazówkami, obrotowy kran, mikrofalówkę, lodówkę z kostkarką do lodu, piekarnik oraz kuchenkę. Kuchnią mogą bawić się dzieci w każdym wieku; rozwija wyobraźnię i po prostu sprawia radość. Warto dokupić do niej zabawkowe produkty spożywcze (np. tort, owoce) – do wyboru jest aż 5 zestawów, każdy za 29,99 zł.

 

lidl drewniane 500Fot. materiały prasowe Lidl Polska


Ciekawą alternatywą dla kuchni jest toaletka – sprzedawana w tej samej cenie i również wykonana z drewna. Oprócz tego w nowej ofercie sklepów Lidl Polska znajdą się interaktywne lalki (79,90 zł/ 1 zestaw) i akcesoria do nich, np. łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia (129 zł/ 1 zestaw). Od poniedziałku 7 listopada do środy 9 listopada zabawki są objęte specjalną akcją promocyjną – przy zakupie dwóch, cena drugiej z nich (tańszej) zostanie obniżona o 30%!

MICHALINA WDOWIŃSKA