rogalik lidl 400 x 300Nawet jeśli nie planowaliście w sobotę zakupów, a jedynie spacer, to zamiast do cukierni warto wybrać się po słodki deser do Lidla. Z okazji 11 Listopada - okazjonalne rogale a i lody w specjalnej promocji!

 

Od przedświątecznego czwartku 10 listopada do soboty 12 listopada, w sklepach Lidl Polska obowiązywać będzie specjalna promocyjna oferta.

Trzeci rogal gratis

Rogale świętomarcińskie będą oferowane w promocji 2+1 gratis, czyli za 4,63 zł/ 1 sztuka przy zakupie trzech sztuk – to jedyne 23,15 zł za kilogram! Pochodzące z cukierni z 30-letnią tradycją i wypełnione w ponad 40% nadzieniem, wyrabiane ręcznie zgodnie z oryginalną recepturą z białym makiem prosto z serca Wielkopolski, to pozycja obowiązkowa dla każdego smakosza.

 

lidl rogal0 750Fot. materiały prasowe Lidl Polska


W ofercie znalazła się ponadto polska gęsina „Regionalne Szlaki” w promocji -20% - m.in. porcja rosołowa gęsi białej kołudzkiej w cenie 8,79 zł/ 1 kg.

Lody o smaku rogalików

Prawdziwym hitem natomiast mogą okazać się lody Willisch w limitowanej edycji o smaku Tradycyjnych Poznańskich Rogalików. Są dostępne już od kilku dni, bo od poniedziałku 7 listopada tylko w sklepach Lidl Polska, do wyczerpania zapasów.

 

rogal lidl1 750Fot. materiały prasowe Lidl Polska


Rodzinna lodziarnia Willisch, która produkuje lody tradycyjne już od 1983 roku!

SANDRA WOJNAROWSKA