kino 400 x 300Koronawirus wpędził nas w home office, a przy okazji wiele osób odkrywa na nowo uroki życia domowego, w tym także potencjał tkwiący we własnych ścianach. Nie trzeba biec do restauracji na doskonały posiłek, nie trzeba znosić uciążliwych współwidzów w kinie. Kino można mieć w domu!

 

Co jest potrzebne do stworzenia prywatnej sali kinowej? Na pewno przyda się wolna przestrzeń na ścianie, dobre nagłośnienie i projektor.

Lidl Polska przygotował specjalną ofertę z myślą o miłośnikach kina. Od 10 czerwca w sprzedaży jest projektor firmy Philips oraz ekran projekcyjny ze statywem marki Celexon. Zestaw pozwoli każdemu na stworzenie kina we własnym mieszkaniu.

Projektor zamiast telewizora

Projektor LED NeoPiX Ace marki Philips (1 111 zł/ szt.), który jest również dobrą alternatywą dla tradycyjnego telewizora. Projektor nie zajmuje wiele miejsca, możemy go postawić wszędzie oraz korzystać z niego tylko wtedy, gdy będziemy mieć na to ochotę.

 

lidl projektor 750 x 562


Fot. materiały prasowe Lidl Polska

 

Projektor oferowany przez Lidla ze względu na niewielki rozmiar (31,5 x 23,5 x 12 cm) bez problemu schowamy w szafie lub większej szafce. Możemy go również zabrać ze sobą na spotkanie ze znajomymi i wspólne oglądanie filmów lub zdjęć z wakacji.
Kolejną jego zaletą są wbudowane głośniki (2 x5 W) oraz jasność do 4200 lm.

Obraz do 120 cali

Aby odtworzyć za jego pomocą filmy, nie potrzebujemy posiadać dużej wolnej przestrzeni na ścianie – obsługiwana przez niego wielkość ekranu mieści się w granicach od 20 do 120 cali, dodatkowo obraz wyświetla w jakości full HD.
Do projektora Philips możemy się podłączyć na wiele sposobów – sprzęt ma dwa wejścia HDMI, po jednym USB, microSD oraz VGA. Na dodatek ma funkcję kopii lustrzanej ekranu poprzez sieć WiFi, Bluetooth oraz wszystkich połączeń, które są potrzebne do streamingu ulubionego filmu bądź nagrania. Do zestawu dołączony jest pilot z bateriami.

Projektor plus ekran

Jeśli zależy nam na jeszcze lepszej jakości wyświetlanych zdjęć czy filmów, warto zastanowić się nad zakupem ekranu projekcyjnego ze statywem. W sklepach Lidl Polska w ofercie znalazł się sprzęt marki Celexon (279 zł/ 1 zestaw), który daje możliwość regulacji wysokości od 48 do 215 cm. Czarny tył ekranu pochłania światło i pozwala na ustawienie nawet przed oknem, co sprawia, że idealnie nadaje się do kina domowego.
Oba produkty – projektor oraz ekran projekcyjny ze statywem – posiadają dwuletnią gwarancję.

SANDRA WOJNAROWSKA

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!