wyprz po koronie 2020 4x3Gorące Towary to nowa akcja promocyjna, którą Ceneo.pl przygotowało dla swoich użytkowników. Łowcy Okazji na głównej stronie będą mogli ustrzelić produkty tańsze nawet o 70 procent!

 

Dodatkowo serwis na stałe wprowadza Centrum Zniżek, czyli specjalną stronę z kodami rabatowymi do wybranych sklepów dostępnych w Kup Teraz. W ramach działań porównywarka przekaże użytkownikom na zakupy milion złotych.

Lipiec z promocjami

Z akcji Gorące Towary użytkownicy będą mogli korzystać od poniedziałku do piątku, między 10:00 a 14:00. Po wpisaniu w adres przeglądarki internetowej adresu www.ceneo.pl pojawią się oferty produktów z różnych kategorii produktowych w promocyjnych cenach. Niektóre z nich będą obniżone nawet o połowę.
Liczba ofert objętych promocją będzie ograniczona.

 

Grafika Gorące Towary 750 x 375

 

Akcja to część działań promocyjnych związanych z uruchomieniem przez porównywarkę Centrum Zniżek – specjalnej strony z kodami rabatowymi na zakupy w sklepach dostępnych na Ceneo.pl w Kup Teraz.

Zakupy na Ceneo

Ceneo.pl to obecnie katalog ponad 10 milionów różnych produktów z kilkunastu tysięcy sklepów internetowych i platform zakupowych, takich jak Allegro, Amazon czy Aliexpress.
- Cena dla każdego klienta ma ogromne znaczenie. Z myślą o naszych użytkownikach i partnerach stworzyliśmy więc Centrum Zniżek. Akcja Gorące Towary to tylko zapowiedź tego, jakie promocje czekają na użytkowników, którzy będą robić zakupy internetowe przy wsparciu naszego serwisu – wyjaśnia Dariusz Grabowski dyrektor departamentu rozwoju produktów w Ceneo.pl.
Akcja Gorące Towary będzie trwała przez cały lipiec. Serwis w ramach działań rozda użytkownikom w sumie milion złotych.

MICHALINA WDOWIŃSKA

Graf. materiały prasowe Ceneo.pl

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!