oshee 2020 lipiec 23 2020 4x3W bananach a nawet w szpinaku zostały śladowe ilości witaminy! Doszło do tego, że nawet dietę bogatą w warzywa i owoce trzeba uzupełniać. Może jednak zamiast w formie tabletek, sięgnąć po witaminizowane napoje?

 

Właśnie taką nową ofertę zgłasza OSHEE promujące suplementację witaminami znajdującymi się w produktach marki. Kampania ma na celu szerzenie świadomości społecznej na temat odpowiedniej suplementacji m.in. poprzez wskazywanie alternatywnych do tabletek źródeł suplementacji.

Mniej witaminy w witaminie

Badania Geigy Pharmaceutical Company Switzerland pokazały, że obecnie w warzywach i owocach jest dużo mniej witamin i minerałów niż jeszcze 20 lat temu. Powodem tego jest m.in. wyjaławianie gleby, hydroponika (uprawa bez gleby, jedynie na wodzie), zanieczyszczenia ołowiem, przetwarzanie i transport. Przykładowo, zawartość wit. B6 w bananie, marchwi i szpinaku spadła o 95%!
Z tego względu suplementacja witaminowa to dziś często najlepszy sposób, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. OSHEE posiada w swojej ofercie gamę produktów zawierających te same witaminy i minerały, które występują w popularnych suplementach diety, które możemy zobaczyć np. na półkach w aptekach.

Witaminy z nawodnieniem

- Produkty OSHEE są zdecydowanie przyjemniejszą formą suplementacji, mają unikalny smak, a napoje dodatkowo nawadniają. Witaminy w nich zawarte niczym nie różnią się od tych, które powinny znajdować się w owocach i warzywach. Dodatkowo, wybierając nasze batony i napoje wiesz dokładnie ile i jakie wartości odżywcze dostarczasz organizmowi. Policzenie tego samodzielnie jest karołomnym zadniem - tłumaczy Tomasz Dziedzic Brand Manager OSHEE.
Kampania OSHEE pod hasłem „SUPLEMENTACJA WITAMINOWA NA CO DZIEŃ” będzie prowadzona w mediach o szerokim zasięgu, m.in. telewizji, Internecie i za pośrednictwem influenserów. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Wavemaker, za kampanię w Internecie- agencja marketingowa Brand Bridge, za influenser marketing agencja Get Hero, a za produkcję spotu Lemon Film.

SANDRA WOJNAROWSKA

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!