Jakim typem wczasowicza jeste 2020 4x3Wakacje w pełni. Pomimo wcześniejszych obaw, że być może wszyscy będziemy zmuszeni spędzić je w domu, okazało się, że i w tym roku ruszymy na wyczekany urlop. Ze względu na ograniczone możliwości podróżowania, większość z nas pozostanie w Polsce, która oferuje wiele rodzajów wypoczynku w odmiennych regionach.

 

Który jest dla Ciebie? Sprawdziła to Czarna Owca wśród win, czyli Le Grand Noir.

Miejski poszukiwacz wrażeń

Czerwone wino jest jak przygoda w podróży: ekscytujące! Dlatego właśnie, miłośnicy oryginalnych nut smakowych i intensywnych w smaku win zadowoleni będą ze zwiedzania miasta. Wrocław, Poznań, Kraków, Trójmiasto a może Warszawa? Wybór jest ogromny, a aktywności co niemiara! Przemierzanie uliczek na starówce, poznawanie nieoczywistych miejsc, restauracji i barów czy wycieczka po muzeach, galeriach? Decyzja należy do Ciebie, a tętniące życiem miasto tylko czeka na jego podbój! Pamiętaj jednak, aby w zanadrzu mieć Le Grand Noir Cabernet Sauvignon, którego porzeczkowy aromat został złamany nutą pieprznego szczepu Syrah. Na pewno się polubicie.

Nadmorska gwiazda

Piękne plaże, morska bryza, beachbary i poznawanie nowych ludzi – jeśli tak brzmią Twoje idealne wakacje, to zapewne od połowy czerwca do końca sierpnia najłatwiej złapać Cię w Sopocie, Juracie lub Świnoujściu. Wakacje chętnie spędzasz na leżaku, ale równie chętnie wpadasz na imprezy w plenerze? Tam, gdzie dużo się dzieje, jesteś i Ty! Jest tam też Le Grand Noir Rose, czyli najbardziej instagramowe wino! Poza piękną rubinową barwą, ma też do zaoferowania malinowo-truskawkowo-porzeczkowe nuty i odrobinkę pieprzu. Wytrawność i orzeźwiające owocowe aromaty, pełnia idealnie zgranych ze sobą skrajności: spokoju morza z szalonymi atrakcjami i niezapomnianymi przygodami.

Mazurski pielgrzym

Jeśli ekologia to dla Ciebie ważna rzecz, zwracasz uwagę na swoje decyzje zakupowe, dbasz o otoczenie wokół siebie i starasz się spędzać dużo czasu na łonie natury… nigdzie nie poczujesz się lepiej, niż na pięknych, sielskich Mazurach! Różnorodna flora i fauna, skoki do jeziora z pomostu, pływanie łódką, spacery po lesie i niezapomniane zachody słońca, Mazury to raj dla każdego miłośnika odpoczynku nad wodą i…nieoczywistego spędzania urlopu, bez tłumów turystów i straganów z magnesami na lodówkę. Jeśli i Ty to czujesz, to Twoim ulubionym winem prawdopodobnie będzie Le Grand Noir Organic, tworzone z gron wzrosłych na ponad 60-letnich krzewach, których pielęgnacja przebiega wyłącznie w sposób ekologiczny, taki jak w starożytności. Wyjątkowa mieszanka szczepów Carignan, Syrah i Mourvedre zapewni doznania równie nietuzinkowe, co sam jego miłośnik.

Zdobywca szczytów

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych! Łączysz w sobie analityczność i spontaniczność: spontanicznie wymyślasz kolejne destynacje, ale podchodzisz do nich w sposób nad wyraz wnikliwy. Sprawdzasz wszystkie możliwości, trasy, uzupełniasz swój ekwipunek… choć właściwie nie masz nic przeciwko nagłej zmianie planów! Z Tobą nigdy nie jest nudno: rozpiera Cię energia, a Twoja chęć poznania nowych smaków, doświadczeń i miejsc przeważa wszystko. Z Tobą można konie kraść i przemierzyć cały świat. Dlatego właśnie najlepiej smakuje Ci orzeźwiające białe wino, które kojarzy się z letnią witalnością! Jeśli jeszcze go nie znasz, to koniecznie spróbuj ekstremalnie świeżego, rześkiego Le Grand Noir Viognier, które wyróżnia niesamowity kwiatowo-egzotyczny charakter.

Wiesz już jakim urlopowiczem jesteś? A może nie utożsamiasz się z żadnym typem? Pamiętaj, żeby wszystkie słowa Czarnej Owcy traktować z dystansem, bo to w końcu zabawa. Dobra, jak dobre wino.

SANDRA WOJNAROWSKA

Praktyczne wiadomości i rady z życia osobistego, rodzinnego, zawodowego i towarzyskiego. Od finansów przez prawo po nowe technologie, Na co dzień i od święta. Poznaj, zastosuj, podziel się swoimi sposobami na zaradność! Kliknij w link, znajdziesz się na naszej stronie Zaradni żyją lepiej na Facebooku; jeśli ją polubisz – wystarczy kliknięcie, znaczek jest u góry tej strony – to od tej chwili zajawki wszystkich ważnych dla Ciebie artykułów, zaraz po ich publikacji w tym portalu, pojawią się na twojej facebook’owej osi czasu!