Leo express bilety aplikacja SkyCash 2020 IIfala 4x3 Bilety na przejazdy kolejowe Leo Express od dziś można kupić w SkyCash. Jest to już 11. przewoźnik kolejowy, ale pierwszy zagraniczny, którego oferta dostępna jest w aplikacji. Wśród udostępnionych tras znajdują się m.in. połączenia z Krakowa i Wrocławia do Pragi.

 

Bilety Leo Express w SkyCash można znaleźć i kupić wyszukując konkretne połączenie z poziomu funkcji „Zaplanuj podróż”, która znajduje się w dolnym pasku na ekranie głównym aplikacji lub klikając w kafel “Koleje”. Po wyszukaniu danej trasy, w szczegółach połączenia zostanie wyświetlona informacja, że jest ono realizowane przez Leo Express.

Płatność za bilet

Za bilet przewoźnika zapłacić można w szybki i bezpieczny sposób – korzystając z Portmonetki SkyCash, jak i dodanej w aplikacji ważnej karty płatniczej. Po zakupie, bilet widoczny będzie w zakładce “Moje bilety”.
Aplikację SkyCash pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie należy zasilić Portmonetkę SkyCash lub dodać aktywną kartę płatniczą.

 

SkyCash Leo Express 750 x 500

Fot. materiały prasowe SkyCash


Trasy kolejowe Leo Express dostępne w SkyCash:
• Praga – Kraków ↔ Kraków – Praga
• Praga – Lichkov – Wrocław ↔ Wrocław – Lichkov – Praga
• Praga – Przerów – Ostrawa – Koszyce ↔ Koszyce – Ostrawa – Przerów – Praga
• Praga / Česká Třebová – Uście nad Orlicą – Letohrad – Mlýnický Dvůr / Hanušovice

A bilety ulgowe?

Warto podkreślić, że kupując bilet Leo Express w SkyCash można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują pasażerom podróżującym kolejami na terenie Polski. Dodatkowo, do kupionego w aplikacji biletu kolejowego można dokupić bilet na przewóz wózka inwalidzkiego lub dziecięcego.
W pociągach Leo Express pasażerowie mogą skorzystać z szeregu udogodnień. Wśród nich są m.in.:
• darmowe Wi-Fi i gniazdka elektryczne,
• ciepłe i zimne przekąski,
• mały stoliczek przy każdym miejscu siedzący,
• filmy i gry planszowe.

Leo Express to prywatna firma transportowa zajmująca się transportem kolejowym i autobusowym, która w 2012 roku rozpoczęła działalność na głównych trasach w Czechach. Od 2014 roku działa na Słowacji, a od 2018 roku także w Polsce. W 2017 roku Leo Express przejął niemiecką spółkę Locomore i wraz z FlixMobility wznowił działalność na trasie Berlin-Stuttgart, dzięki czemu jest drugim co do wielkości komercyjnym przewoźnikiem pasażerskim na niemieckim rynku kolejowym. Leo Express jest pierwszym czeskim przewoźnikiem, który obsługuje połączenia kolejowe poza Czechami i Słowacją. W lipcu 2018 roku rozpoczął działalność na linii kolejowej Praga-Kraków, stając się pierwszym prywatnym przewoźnikiem pasażerskim na polskim rynku kolejowym.

PATRYCJA MICHALSKA

Analizujemy wszystko co ważne dla Twojego portfela oraz praw i obowiązków. Jeśli polubisz nas na Facebooku, każdy nowy artykuł wyświetli się na Twojej stronie zaraz po publikacji; w ten sposób nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Kliknij więc w ten tekst, zznajdziesz się na taszym fanpage i u gór zostanie Ci do kliknięcia boksik "polub"!